ÚVODNÍ STRÁNKA
PIZZY Z NABÍDKY HOTOVÁ JÍDLA DALŠÍ SORTIMENT NÁVOD A BODOVÝ SYSTÉM
KONTAKT
upozornění - nový systém
1/ Přihlášení do aplikace

- Registrace nového zákazníka:
Registrace je nutná pro fungování slevového bodového systému, bez náležitého přihlášení není objednávka možná. Po kliknutí na nápis „NOVÁ REGISTRACE“ (vpravo nahoře) náležitě vyplňte VŠECHNY položky zobrazeného formuláře, kliknutím na ikonu „REGISTROVAT“ je Vaše registrace dokončena. Pro pozdější úspěšné přihlášení si zapamatujte přihlašovací jméno a heslo.

- Přihlášení registrovaného zákazníka:
Po kliknutí na nápis „PŘIHLÁŠENÍ“ (vpravo nahoře) zadejte své přihlašovací jméno a heslo a klikněte na ikonu „PŘIHLÁSIT“. Po tomto úkonu můžete dále pokračovat v samotné objednávce.

- Zapomněli jste heslo?
Po kliknutí na nápis „ZAPOMENUTÉ HESLO“ (vpravo nahoře) doplňte do položky Vaše přihlašovací jméno a heslo Vám bude zasláno na Vaši e-mailovou adresu (vyplnili jste při první registraci).


2/ Objednávka pizzy

a/Pizza podle chuti – na „ÚVODNÍ STRANĚ“ v sekci „ZÁKLAD PIZZY“ kliknutím vyberete druh základu. V následující sekci „PŘÍSADY NA PIZZU“ kliknutím na ilustrační fotky postupně přidáváte na zvolený základ další ingredience. Jednotlivé obrázky takto vybraných přísad jsou červeně orámovány. Rozhodnete-li se, že již jednou zvolenou ingredienci nechcete, stačí na příslušnou ilustraci kliknout ještě jednou a přísada bude z objednávky odstraněna. Tímto způsobem můžete dle libosti doplňovat jednotlivé ingredience i na pizzu vybranou z naší nabídky. Přísady, jež jsou pevnou součástí pizzy z naší nabídky, odstranit nelze. Přibližný vzhled pizzy můžete pozorovat na průběžně se měnící ilustraci (vpravo).

b/ Naše zvýhodněné pizzy - vlevo nahoře kliknete na ikonu „PIZZA Z NABÍDKY“ a následně si ve zobrazeném seznamu pizzu vyberete kliknutím na příslušný název


3/ Objednávka hotových jídel

Po kliknutí na ikonu „HOTOVÁ JÍDLA“ již jednoduše kliknutím na příslušné položky objednáváte ze seznamu námi nabízených jídel.

4/ Objednávka dalšího sortimentu

K vybraným pokrmům a pizzám máte možnost objednání i doplňujícího zboží (nealko, pivo, víno apod.). Toto zboží si můžete objednat (vyberete kliknutím na danou iustraci) v sekci „ DALŠÍ SORTIMENT“.Položky objednané z této sekce budou i s údajem o ceně (popř. objemu apod.) zobrazeny v přítomném seznamu. Takové zboží není možno objednat samostatně- seznam zboží zobrazený po stisknutí tlačítka „DALŠÍ SORTIMENT“ slouží pouze informativně, zboží lze objednat až po objednání pizzy či hotového jídla.


5/ Dokončení objednávky

Pro úspěšné vyřízení objednávky vyplňte položky v sekci „4. Vytvoření objednávky“. Do položky „Poznámka k objednávce“ doplňujete pouze informace s objednávkou související- jiný zvonek, druhé telefonní číslo, další přání apod. Součástí této sekce je i kompletní seznam objednaných pokrmů(tedy mimo seznam zboží dalšího sortimentu) a doplňujících ingrediencí s příslušnými cenami, gramáží a cenou souhrnnou. Po vyplnění daných položek a následném kliknutí na ikonu „OBJEDNAT“ se zobrazí souhrnné údaje o Vaší objednávce. Její součástí je i informace o dosud získaných bonusových bodech.


6/ Hromadná objednávka

Pro objednání více pokrmů v rámci jedné objednávky klikněte po zobrazení konečných souhrnných údajů o objednávce na tlačítko „OBJEDNAT DALŠÍ PIZZU“ popř. „OBJEDNAT DALŠÍ JÍDLO“, dále už postupujte běžným způsobem.


7/ Sledování Vaší objednávky

Ihned po odeslání je Vaše objednávka přijata kuchyní a zpracována. Po kliknutí na tlačítko „PŘEHLED OBJEDNÁVEK“ můžete prostřednictvím textu ve druhém sloupci průběžně sledovat aktuální stav Vaší objednávky. Po vyexpedování objednávky se barva pozadí změní z filaové na šedou.


8/ Bodový systém

- průběžně se na Váš „účet“ přičítá 5 % z ceny každé předešlé objednávky (nevztahuje se na doplňkový sortiment)
- využít dosažených bodů můžete ve chvíli, kdy je jejich počet dostatečně vysoký na pokrytí Vaší objednávky (1 bod=1 Kč)
- pro použití bodů k „zaplacení“ objednávky klikněte po zobrazení souhrnných objednávacích údajů na ikonu „POUŽÍT BODY“


Semafor:
(semafor Vás informuje o aktuální vytíženosti pizzerie a o čase dodání Vaší objednávky)
dodání do 1 hodinydodání do 1,5 hodinydodání do 2 hodininternetová objednávka je momentálně mimo provoz
Žlutá - dodání do 1,5 hodiny


Firefox - doporučujeme pro rychlejší načítání tohoto webu                           Copyright © 2007 - 2021 PudingStudio      

www.pizzahranice.cz | www.pizzanovyjicin.cz | www.pizzaolomouc.cz | www.pizzaostrava.cz |